Snadné seznámení

Seznamovací večery pro nezadané

Speed dating je moderní forma randění, oblíbená po celém světě. Většina organizátorů rychlých rande uvádí i velmi pěkné výsledky – většinou až 80% šance na úspěšné seznámení. 

Jak to celé funguje? 

Zaregistrujete se na termín, který se Vám hodí a zúčastníte se organizovaného večera, většinou v pěkném prostředí kavárny nebo restaurace. Během akce osobně poznáte až 12 potenciálních protějšků. 

Chce to tedy celé trochu odvahy, ale tato forma randění může být příjemným osvěžením poté, co trávíte mnoho času projížděním profilů a odpovídání na zprávy v internetových seznamkách. Tady se uvidíte hned osobně a prostě dáte na první dojem. Seznámení touto formou může při troše štěstí být opravdu hračka. 

Každá schůzka trvá pouhých 5 minut a organizátor akce ji vždy přeruší zvukovým znamením. Pak se páry prostřídají a vy si můžete popovídat s někým dalším. Odpadne tak trapnost prvních rande naslepo, kdy např. trávíte čas s někým, o kom na první pohled víte, že Vám nesedne, ale je Vám hloupé ze schůzky odejít. V průběhu celého večera vystupujete pod přezdívkou, takže pokud nechcete, nemusíte nikomu uvádět své jméno a zůstáváte v anonymitě. 

Každý z účastníků na konci večera odevzdá list, kde označí protějšky, které mu byly sympatické a stál by popř. o další rande. Organizátor si je sesbírá a tam, kde proběhne oboustranná shoda, předá kontakty. Pak už je jen a jen na Vás se zkontaktovat a domluvit na další schůzku, kde už na sebe budete mít víc času a lépe se poznáte.