Snadné seznámení

Seznamovací večery pro nezadané

Na večer přijďte pohodově naladění. Před akcí může pomoci i strávit chvíli někde o samotě – vypnout tak chvíli od všeho, co se Vám daný den událo a načerpat pozitivní energii. Určitě se netrapte zbytečnou nervozitou před akcí, protože vše proběhne tak rychle, že na ni v průběhu večera ani nepomyslíte. 😉 

Nebuďte příliš horliví, neočekávejte příliš, nemyslete na dalekou budoucnost. Tohle vše klidně nechte doma, během večera by Vám to nijak nesloužilo a zbytečně vás svazovalo. Každý si raději popovídá s někým, kdo působí pozitivně a nenuceně. Takže na rychlé rande přijďte jen s tím, že si jdete užít příjemný večer. A zbytek už nechte osudu. 

Oblečení také nijak zvlášť neřešte. Můžete se klidně obléct trochu lépe, než běžně do práce, samozřejmostí je čisté oblečení a boty, ale přijďte opravdu tak, abyste se cítili dobře – tím budete působit příjemně i pro potenciální protějšky. Doporučujeme si oblečení připravit klidně den dopředu, ať už jste v den akce v pohodě a nestresujete se přehrabováním skříně na poslední chvíli (známe to všichni, že 😉 Příliš líčení a vůně, vyloženě sportovní oblečení nebo příliš formální oblečení raději nechte doma, ale je to jen na Vás. 

Doražte s předstihem – minimálně čtvrt hodiny před začátkem, ať si můžete v klidu vybrat místo a objednat něco dobrého k pití ještě než akce propukne. Pak by Vás objednávání atd. zbytečně rušilo a obíralo o čas. 

Během večera doporučujeme dělat si poznámky. Schůzky proběhnou celkem rychle a protějšků může být víc. I když máte pocit, že si budete všecko pamatovat, tak v tom množství a rychlosti nemusí být později snadné vzpomenout si na všecky detaily. Dělejte si je klidně zvlášť – na jiný papír, než na arch, který budete na konci večera odevzdávat organizátorům – když se vám pak někdo na základě shody ozve, hned si ho vybavíte. Je to příjemnější, než pak tápat v paměti, kdo to vlastně byl. 😉